Sabotage

8. july 2015 at 6:57Tak jsem se ráno vážila - 65,4 kg - Čekala jsem podobné číslo, ale myslela jsem že se vejdu do těch 65..Jsem z toho dost nasraná a doufám že dnes vydržím.

Čas co jsem tu nebyla byl fatální. Jídlo, jídlo, jídlo...Nedokázala jsem se zastavit. Ne že by byli nějaký ZP, ale jídla dost. Každý večer grilování, k tomu alkohol...Bylo to boží a asi to za to stálo, ale teď to musím shodit dolů konečně. Do konce příštího týdne budu nucena jíst obědy a příští týden asi i zmrzlinu po obědě. Ale zas budu celý týden na tenise, pravděpodobně se nějak hýbat.

Nové denní maximum kilokalorií mám stanoveno na 634 kcal. Už nějakou dobu mám v mobilu My Diet Couch Pro tak konečně mám pro ni využití. Dřív jsem používala NOOM Coach, ale teď je jeho free verze hrozně osekaná a nemůžu tam dělat skoro nic. Jen si počítat kalorie v kalorických tabulkách asi nestačí, ale taky je tam pořád mám. A nakonec samozřejmě Runtastic a Nike+ Running a NTC. Jako takový doplněk spíš mám ještě walkmate od Sony (pedometr), google fit (mapuje denní aktivitu), intervalový časovač (na intervalové tréninky) a sleep as an droid. Jednou asi napíšu článek o mobilních aplikacích ke zdraví a moje zkušenosti s nimi.

No a na závěr. Chtěla bych poděkovat těm, kteří navštěvovali můj blog i když tu nepřibýval ádný článek a ani jsem neobíhala. Asi to není naposledy co jsem odešla a vrátila se. Mám problém s vůlí zřejmě. Akorát tentokrát víc doufám a víc chci..
 


Comments

1 Bella Bella | Web | 9. july 2015 at 14:24 | React

Takový článek určitě napiš, právě jsem se koukala na ty aplikace :D, pár jich znám ale já osobně používám hlavně zzzCalorific Diet Tracker

2 L. L. | 9. july 2015 at 14:55 | React

Upřímně, já nejsem zrovna člověk, co by se v aplikacích na mobil vyznal, ale to je jedno. to je od tématu.

jsem moc ráda, že ses ozvala. ♥
achjo, sama ted nemám nějak čas trávit na blogu, protože už je čtvrtek a já se stále dávám dohromady od pondělka.
spapala jsem co jsem neměla a tak to tak dopádá. ( ano, jako vždy )
závislost na drogách je mnohem horší jak na žrádle...

furt ti držím palce♥ furt.
si moje ♥♥♥

3 Michaela Michaela | Web | 9. july 2015 at 21:30 | React

Tyjo, občas se to tak blbě sejde, samé akce, samé jídlo a alkohol.. No ale když je pohyb, tak to snad není takový průser.. :)
Každopádně váha fajn, věřím, že za chvilku to bude pod 65 :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement